Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním a stavebním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí a staveb, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu a realizace staveb.

Stavební materiál – zdivo

Systém vápenopískových cihel a bloků, systému SEDWIX, systém porobetonových bloků Ytong, systém Porotherm, systém Superhterm, stropní desky Miako, Hurdis.

KM BETA – systém vápenopískových cihel a bloků, vícevrstvý stěnový systém Sendwix

www.kmbeta.cz

Wienerberger – zdící systém Porotherm

www.wienerberger.cz

Heluz – zdící systém Supertherm

www.heluz.cz

Xela – porobeton Ytong

www.xella.cz

Flachs – zdící materiály, stropní desky

www.hurdis.cz

Ceny jednotlivých výrobků najdete na příslušných stránkách našich dodavatelů, nebo se přímo informujte na našem obchodním oddělení.

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist