menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej 7 řadových domů, REZIDENCE RD NA VYHLÍDCE ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V první etapě aktuálně volný už jen jeden dům: č. 4 (cena 6.250.000,-Kč) cena včetně pozemku.

Nabízíme k prodeji 7 nízkoenergetických řadových domů v developerském projektu REZIDENCE RODINNÝCH DOMŮ NA VYHLÍDCE. V první etapě aktuálně volný už pouze jeden dům: č. 4 (cena 6.250.000,-Kč) cena včetně pozemku. Domy č.1 , č.2, č.3 jsou rezervovány. Domy 5-7 budou nabízeny po dokončení opěrných zdí. Jde o nové atraktivní bydlení ve vyhledávané lokalitě v širším centru Starého Města u Uherského Hradiště. Všechny domy jsou o velikosti 4+kk s podlahovou/vytápěnou plochou 110m2. Celková velikost pozemků je pohybuje v rozmezí 200-318m2. V 1. etapě proběhne současně výstavba domů 1-4, ve 2. etapě domů 5-7. Domy jsou dvoupodlažní, v 2.NP se nachází vstupní hala, ložnice, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a toaletou, do 1.NP sestoupíte po rozměrném dubovém schodišti . 1.NP nabízí velký obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, technická místnost, komoru, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Skládacím schodištěm je dále přístupná část půdy jako skladovací prostor. Vytápění plynovým kotlem, 1.NP podlahové topení/2.NP radiátory. PENB: B – objekt hodnocen jako úsporný, nízké provozní náklady. Zahrada je přístupná také po společné přístupové cestě v zadním traktu. Výstavba opěrných zdí již byla zahájena 3/2021, předpokládané zahájení výstavby domů (současně domy 1-4) 7/2021, předpokládané dokončení 10/2022. Celá zástavba bude moderní a architektonicky jednotná, barva fasády v odstínech šedé, černá střešní taška. Výhradním prodejcem domů a pozemků je ZORESTA, s.r.o. Bližší informace o projektu Vám rádi poskytneme v realitní kanceláři. V případě výběru konkrétního domu zašleme výkresovou dokumentaci v PDF formátu a standard domu. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost ZORESTA, s.r.o. si vyhrazuje právo na změny.

Cena: 6.250.000,-Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: N00182
Obytný prostor: 110
Dispozice: 4+kk
Vlastnictví: osobní
Typ nemovitosti: rodinný dům
Styl: řadový
Velikost pozemku: 200-318
Druh budovy: zděná, systém Porfix
Dostupnost: výborná
IS: všechny
Terén: rovina
Spojení MHD: ano
Dům z roku: zahájení stavby 2021
Uvolnění: 2022
 
Další informace:
Parkování na pozemku: u domu 2 vozy
Elektřina: 230V
Plyn: ano
Topení: plynové, podlahové, radiátory v patře
Teplá voda: el. bojler
Sociální zařízení: 2x
Podlahy: vinyl, dlažba
Střecha: sedlová
Městský/obecní vodovod: ano
Městská/obecní kanalizace: ano
Jiné: PENB

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML