menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

PRODÁNO! Prodej/převod kompletně zrekonstruovaného družstevního bytu 3+kk o velikosti 78m2 v Uherském Hradišti – ulice 28. října.

Nabízíme k prodeji/převodu exkluzivní družstevní byt 3+kk v Uherském Hradišti – ul. 28. Října, nacházející se ve 4. NP kompletně zrekonstruovaného bytového domu. Kompletní velmi zdařilou rekonstrukcí prošla též bytová jednotka, jejíž podlahová plocha činí 78 m2. Bytová jednotka je vybavena moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči-myčka, sklokeramická deska, multifunkční trouba, mikrovlnná trouba. Koupelna vyzděná s obklady a dlažbou, podlahy vinylové. Z vyobrazeného vybavení bude ponecháno vybavení ložnice (manželská postel, šatní skříň) a vybavení kuchyně (dle vyobrazených fotografií mimo lednice). Součástí bytu je velká šatna zasklený balkon a sklep. Dům je vybaven výtahem. Parkovací místa u domu. V místě veškerá občanská vybavenost. Snadná dostupnost do centra města, které je vzdáleno pouze 1km. Velmi pěkná lokalita. PENB uveden G, průkaz není k dispozici. Bližší informace v RK.

Cena: 3.170.000,- Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: N00177
Obytný prostor: 78
Dispozice: 3+kk
Patro: 4.NP/8NP
Vlastnictví: družstevní
Druh budovy: panelová
Dostupnost: výborná, blízkost centra města
IS: všechny
Spojení MHD: ano
Uvolnění: ihned
 
Další informace:
Počet obytných místností: 3
Parkování na pozemku: u domu
Elektřina: 230V
Plyn: ano, nevyužíván
Topení: dálkové
Teplá voda: dálkový rozvod
Sociální zařízení: zděné
Kuchyňská linka: po rekonstrukci, vč. spotřebičů
Podlahy: vinyl, dlažba
Sklep: ano
Městský/obecní vodovod: ano
Městská/obecní kanalizace: ano
Další zařízení bytu: částečně vybavený

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML