menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej komerčního pozemku pro průmyslovou výstavbu o velikosti 4300m2 v průmyslové zóně ve městě Staré Město, okres Uherské Hradiště, ul. Zlechovská. Vhodné i jako investiční příležitost.

Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční pozemky v průmyslové zóně ve městě Staré Město, okres Uherské Hradiště vhodné k průmyslové zástavbě halovým výrobním/skladovacím systémem. Celková plocha pozemků činí cca 4300m2(bude upřesněno v závislosti na GP). Pozemky jsou snadno přístupné po zpevněné asfaltové komunikaci. Pozemky nejsou zastavěny žádnou stavbou. Cena 1.000,-Kč/m2. Atraktivní lokalita, perfektní dostupnost. V bezprostřední blízkosti se nachází železnice (stanice Staré Město cca 1km) ) a je budována dálnice R55 (cca 200m). Přiloženy jsou: 1) situační plán..................modře ohraničené tvoří výše uvedený celek 2) snímek plánované dálnice (mapa-r55.jpg). Při zvětšení je jasně vidět, kudy povede dálnice ve Starém Městě (přímo přes zrušený areál autobazaru a lakovny, tj. cca 200m od dotčených pozemků) 3) mapa KN.......................pro snazší orientaci 4) situační plán hal (jedná se pouze o ilustrativní návrh řešení, v této fázi nebyl zpracováván projekt) Další informace: 1) Cena vynětí ze ZPF by měla být nízká bez násobného koeficientu. Přesnou výši je možné ověřit na odboru ŽP v UH. 2) Územní plán umožňuje průmyslovou výstavbu na dotčených pozemcích. Záměr projednán na stavebním úřadě/ÚP ve St. Městě. Vhodné i jako investiční příležitost, ceny pozemků v lokalitě prudce stoupají. Více informací v RK.

Cena: 1.000,-Kč/m2

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Přiložené soubory:

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: N00176
Velikost pozemku: 4230
Dostupnost: výborná
Terén: rovina
Uvolnění: ihned
 
Další informace:

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML