menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej atraktivního pozemku určeného ke stavbě RD (včetně zabezpečení realizace novostavby) ve Starém Městě u Uherského Hradiště, ulice Na Vyhlídce.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji 2 atraktivní pozemky určené ke stavbě rodinného domu ve Starém Městě u Uherského Hradiště, ulice Na Vyhlídce, každý o výměře 1000 m2 a uliční šíři cca 30m. Pozemky jsou na situačním plánu označeny „č.1“ a „č.2“. Na fotografiích je vyobrazen také 3D model možné budoucí zástavby. Dle zájmu může být plocha pozemků č.1 a č.2 přehodnocena i pro řadovou zástavbu. Pozemek je svažitý a je přístupný po zpevněné/asfaltové komunikaci. Všechny inženýrské sítě jsou v dosahu (veřejná kanalizace, veřejný vodovod, plynovod, elektřina). Na sousedícím pozemku (na situačním plánu označeny „č.3“) již připravujeme stavbu rodinného domu, předpokládané zahájení podzim 2020. Kompletní realizaci stavby (s minimem vynaloženého úsilím z Vaší strany) zabezpečíme i Vám. V případě rychlého jednání možné převzetí nového domu do konce roku 2021. Uvedená cena je vždy za jeden pozemek, ke stavbě bude předložena samostatná cenová nabídka (oba pozemky mají shodnou cenu 2.100.000,-Kč) Atraktivní vyhledávaná lokalita. Více informací v RK.

Cena: 2.100.000,-Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: N00175
Typ pozemku: určen územním plánem k zástavbě RD
Velikost pozemku: 1000
Dostupnost: výborná
IS: elektřina, vodovod, kanalizace, plyn v dosahu
Terén: svažítý
Spojení MHD: ano
Uvolnění: ihned
 
Další informace:
Uliční šíře: 30

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML