menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Rezervace! Prodej velmi pěkného zděného bytu 2+kk v osobním vlastnictví v Uherském Hradišti-Mařaticích, ul. Trnková. Velmi pěkný výhled do krajiny.

Nabízíme k prodeji velmi pěkný zděný byt 2+kk v osobním vlastnictví v Uherském Hradišti-Mařaticích, ul. Trnková o velikosti 42m2 (příslušenstvím bytu je balkon , velký sklep a větší parkovací místo pro vůz na privátním parkovišti u domu). Byt se nachází ve 4.NP bytového domu, který byl kolaudován v roce 2005. Vybavení bytu: Kuchyně s vestavnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, myčka, samostatně stojící lednice s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kompletní jídelní servis). Součástí bytu také další vybavení (jídelní stůl+4židle, sestava nábytku v obývacím pokoji včetně sedací soupravy, sestava nábytku v chodbě, televize v ložnici, pračka, zrcadla, police, osvětlovací tělesa ), obložkové zárubně včetně vnitřních dveří. Podlahy plovoucí, dlažba. Dům je vybaven výtahem. V místě kompletní občanská vybavenost, v bezprostřední blízkosti - MHD, zdravotní středisko, lékárna, mateřská škola, základní škola, dětské hřiště, tenisové kurty, obchod s potravinami, Pošta. Velmi nízké provozní náklady 1700,-Kč/měsíc. PENB „D“. Aktuálně užívá byt nájemce. V případě koupě bytu jako investice může být nájemní smlouva s nájemcem prodloužena. Více informací v RK.

Cena: 2.600.000,-Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: N00174
Obytný prostor: 42
Dispozice: 2+kk
Patro: 4.NP/6NP
Vlastnictví: osobní
Typ nemovitosti: bytový dům
Druh budovy: zděná
Dostupnost: výborná
Spojení MHD: ano
Dům z roku: 2005
Uvolnění: dle dohody
 
Další informace:
Počet obytných místností: 2
Parkování na pozemku: vlastní parkovací místo
Kuchyňská linka: vybavená, udržovaná
Podlahy: plovoucí, dlažba
Sklep: ano
Další zařízení bytu: další vybavení dle popisu
Jiné: PENB D

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML