menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

PRODÁNO! Prodej částečně zrekonstruovaného rodinného domu 6+2 v obci Buchlovice, okres Uherské Hradiště. Možné využití jako jednu, případně dvě bytové jednotky 3+1.

Nabízíme k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci s dispozicí 2x 3+1 v exkluzivní lokalitě Buchlovice, okres Uherské Hradiště. Dům rekonstruován v roce 2005 (plastová okna, renovace střechy (vč. půdní vestavby), kompletní rekonstrukce 2.NP - kuchyně se spotřebiči, koupelna, wc, podlahy, rozvody topení/ vody/ kanalizace/ elektro rozvody vč. rozvaděče. Dále v 1.NP výměna deskových radiátorů, kuchyně). Celková výměra pozemku 1245 m2, zastavěná plocha 230m2, užitná plocha domu 180m2. Dispozice: 1.NP: Vstupní hala, 3 samostatné pokoje, kuchyně, spíž, WC, koupelna. 2.NP: 3 samostatné pokoje, kuchyně, spíž, koupelna s WC. 1.PP. Kotelna, sklad, technická místnost. Ve dvoře přístavek: 3x technická místnost. U domu stání pro vůz, samostatná garáž. Dům napojen na elektřinu 230V/380, vlastní studnu, kanalizaci. Vytápění na tuhá paliva nebo elektro kotlem, v 2. NP krbová kamna. Z Pozemku nádherný výhled na hrad Buchlov a kapli sv. Barbory. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám výhodně zabezpečíme. PENEB uveden G, průkaz není k dispozici. Více informací v RK.

Cena: 3.500.000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re19/rd167
Obytný prostor: 180
Dispozice: 6+2 nebo 2x3+1
Typ nemovitosti: rodinný dům
Styl: samostatně stojící
Velikost pozemku: 1245
Zastavěná plocha: 230
Druh budovy: cihlová
Dostupnost: výborná
IS: elektřina, vlastní studna, kanalizace
Terén: svažítý
Spojení MHD: autobus
Dům z roku: rekonstrukce 2005
Uvolnění: dohodou
 
Další informace:
Počet obytných místností: 6
Počet bytových jednotek: 2
Parkování na pozemku: u domu + garáž
Elektřina: 230V, 380V
Topení: kotel na dřevo/uhlí, elektrokotel
Teplá voda: el. bojler
Studna: ano
Sociální zařízení: 2x
Kuchyňská linka: 2x
Podlahy: plovoucí, parkety, dlažba, koberec
Garáž mimo dům: ano
Podsklepeno: ano, částečně
Městská/obecní kanalizace: ano

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML