menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

PRODÁNO! Prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu 4+kk v obci Nedakonice, okres Uherské Hradiště. Možno po dohodě ponechat i veškeré vyobrazené vybavení.

Nabízíme k prodeji rodinný dům po kompletní rekonstrukci s dispozicí 4+kk v atraktivní lokalitě Nedakonice, okres Uherské Hradiště. Dům kompletně rekonstruován v roce 2009 (v zásadě je původní pouze obvodové zdivo. Byla provedena kompletní podřezávka zdiva, nové izolace podlahy, stropy, věnec, střecha, příčky, veškeré instalace. Veškeré další práce jako v případě novostavby). Celková výměra pozemku 259 m2, zastavěná plocha 120m2, užitná plocha domu 85m2. Dispozice vstupní hala, 2samostatné pokoje, jeden pokoj průchozí, obývací pokoj s kuchyní, koupelna s WC, technická místnost. U domu kryté stání pro vůz, terasa. Dům napojen na elektřinu 230V, vodovod, kanalizaci. Vytápění podlahové + krb s teplovzdušným rozvodem do všech místností. Využitelný půdní prostor. Nízké provozní náklady. Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám výhodně zabezpečíme. PENEB uveden G, průkaz není k dispozici. Dům bez dalších investic. V případě zájmu může být v domě ponecháno veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích. Více informací v RK.

Cena: 3.190.000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re19/rd166
Obytný prostor: 85
Dispozice: 4+kk
Velikost pozemku: 259
Zastavěná plocha: 120
Dostupnost: výborná
IS: elektřina, vodovod, kanalizace, plyn
Terén: rovina
Spojení MHD: autobus, vlak
Dům z roku: kompletní rekonstrukce 2009
Uvolnění: ihned
 
Další informace:
Počet obytných místností: 4
Parkování na pozemku: u domu + garážové stání
Elektřina: 230V, 380V
Topení: podlahové a krbem s rozvody do místností
Teplá voda: el. bojler
Podlahy: plovoucí, dlažba
Městský/obecní vodovod: ano
Městská/obecní kanalizace: ano
Jiné: PENBG, průkaz není k dispozici

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML