Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

REZERVACE! Prodej patrového rodinného domu 4+1 v Uherském Hradišti-Jarošově

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 v části města Uherské Hradiště - Jarošov, stojící na pozemku o velikostí 221m2. Zastavěná plocha 100m2, užitná plocha 250m2. Dům napojen na elektřinu 220/380 V, plyn, veřejný vodovod, kanalizaci. Objekt v dobrém technickém stavu, obýván, udržován a průběžně rekonstruován. Nová platová okna a dveře, částečně vnitřní dveře, částečně vinylové podlahy-ostatní podlahy dlažba, dřevěné šablony, rozpracována jedna z koupelen- druhá koupelna původní, nová topná tělesa, topení plynové. Kuchyně v původním stavu. V přízemí se nachází vstupní hala, technická místnost, prádelna, garáž. V 1.patře se nachází koupelna, obývací pokoj, jídelna, kuchyně. V 2.patře se nachází ložnice, 2 dětské pokoje, koupelna. Atraktivní lokalita. PENB uvedeno G, průkaz není k dispozici. Bližší informace v RK.

Cena: 3.500.000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re19/rd165
Obytný prostor: 250
Dispozice: 4+1
Velikost pozemku: 221
Druh budovy: zděná
Dostupnost: výborná
IS: elektřina, vodovod, kanalizace, plyn
Spojení MHD: příměstský autobus
Dům z roku: 1976
Uvolnění: dohodou
 
Další informace:
Počet obytných místností: 4
Počet bytových jednotek: 1
Parkování na pozemku: u domu + garáž
Elektřina: 230V, 380V
Plyn: ano
Topení: plynové
Teplá voda: bojler
Jiné: PENBG, průkaz není k dispozici

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist