Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej novostavby 5+kk v obci Uherské Hradiště – Vésky (stavba bude zcela dokončena do 4/2020)

Nabízíme k prodeji zděnou novostavbu nízkoenergetického rodinného domu o velikosti 5+kk v atraktivní lokalitě města Uherského Hradiště, místní část Vésky. Pozemek poskytuje velkou míru soukromí (koncový v nově vznikající ulici). Podlahová/vytápěná plocha domu činí 117m2. Zastavěná plocha činí 147m2 (včetně terasy, tato plocha nezahrnuje další zpevněné plochy, tj. přístupový chodník a parkovací plochu). Celková velikost pozemku činí 716m2. Dům bude zcela dokončen do stavu k nastěhování (bez kuchyňské linky) včetně venkovních zpevněných ploch a úpravy terénu do 4/2020 (nyní ve fázi hrubé stavby). Nízké provozní náklady, dům je dokonale zateplen, vytápění podlahové + topení krbem s rozvody. Podlahy vinylové/dlažba. Dům napojen na obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu. V 1.NP se nachází vstupní hala, velký obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, ložnice, dva dětské pokoje, pracovna, technická místnost, toaleta, koupelna s vanou a sprchovým koutem. Skládacím schodištěm je dále přístupná část půdy jako skladovací prostor. V této fázi výstavby je ještě možná změna podlah, obkladů/dlažeb v koupelnách, barva fasády, aj. Snadná dopravní dostupnost – blízkost centra města Uherské Hradiště (4km-8min), veřejná doprava. K nastěhování 4/2020. Minimální daň z nabytí (pouze z nezastavěného pozemku, zastavěná plocha a dům jsou od této daně osvobozeny). PENB B-velmi úsporná. Bližší informace v RK.

Cena: 6.500.000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re19/rd164
Obytný prostor: 117
Dispozice: 5+kk
Vlastnictví: osobní
Charakter bytu: novostavba
Typ nemovitosti: rodinný dům
Styl: samostatně stojící
Velikost pozemku: 716
Zastavěná plocha: 147 (včetně terasy 30m2)
Druh budovy: zděná, systém Ytong
Dostupnost: výborná
IS: elektřina, vodovod, kanalizace
Terén: rovina
Spojení MHD: příměstský autobus
Dům z roku: 2019
Uvolnění: 4/2020
 
Další informace:
Počet obytných místností: 5
Parkování na pozemku: u domu
Elektřina: 230V
Topení: podlahové a krbem s rozvody do místností
Teplá voda: el. bojler
Podlahy: vinyl, dlažba
Městský/obecní vodovod: ano
Městská/obecní kanalizace: ano
Jiné: PENB B-velmi úsporná.

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist