Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Odeslat tuto nabídku na email:

Email příjemce:

Vaše jméno:

Váš email:

Pronájem exkluzivního byt 3+kk 76m2 v Uherském Hradišti - Mařatice

PENBG. Nabízíme k pronájmu exkluzivní byt 3+kk v Uherském Hradišti - Mařatice. Jedná se o zděný byt v půdní vestavbě s celkovou výměrou 76 m2. Byt je vybaven moderní kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči-myčka, sklokeramická deska, trouba. Koupelna vyzděná s obklady a dlažbou. Podlahy - v pokojích koberce, ostatní plocha dlažba. Byt je částečně vybavený-TV, sedačka, postel, skříně. Součástí bytu je balkon. Dům je vybaven výtahem. Měsíční nájem včetně jednoho parkovací místa v uzamčených garážích v 1.PP domu činí 11.500,- Kč + inkaso 3.500,-Kč. PENB uveden G, průkaz není k dispozici. Bližší informace v RK.

Cena: 15000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re18/bt820
Obytný prostor: 76
Dispozice: 3+kk
Patro: 5. NP/5NP
Druh budovy: cihlová Porotherm
Dostupnost: výborná
IS: všechny
Spojení MHD: příměstský autobus každých 15 min.
Uvolnění: 1.9.2018
 
Další informace:
Počet obytných místností: 3
Parkování na pozemku: garážové stání
Topení: CTZ
Garáž v domě: ano
Jiné: byt částečně vybavený

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist