menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Pronájem skladovacích ploch krytých i nekrytých s možností kanceláře ve skladovacím areálu Tř. M. Malinovského, Uherské Hradiště (v blízkosti sjezdu silnice E55, Brno-Trenčín)

Nabízíme skladovací plochy k pronájmu umístěny v uzavřeném průmyslovém arealu, ul. Třída Maršála Malinovského (v blízkosti sjezdu silnice E55, Brno-Trenčín) v tomto rozsahu: - Cca 130 m2 skladovací plochy v kryté skladové hale, 550,-Kč/m2/rok, služby 50,-Kč/m2/rok (výškově stavitelná rampa pro vyložení nákladu). - Cca 500 m2 ohrazené venkovní skladovací plochy, 350,-Kč/m2/rok. povrch silniční panely, oploceni okolními budovami, vjezdová brána, osvětlení - Možnost stavby lehké skladovací haly cca 500 m2 na pozemku cca 1500 m2 s možností vyložení betonovými panely (zbytek obslužné komunikace). Cena dohodou v závislosti na rozsahu. - Možnost pronájmu kanceláře o velikostech cca 10 m2, 850,-Kč/m2/rok, služby 590,- v Kč/m2/rok (vyúčtovatelné) v přilehlé administrativní budově. Bližší informace v RK.

Cena: info v RK.

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: ko17/rd130
 
Další informace:

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML