Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej atraktivního pozemku v obci Modrá u Velehradu, okr. Uherské Hradiště.

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obci Modrá u Velehradu o výměře 2000 m2 a uliční šíři cca 30m. Pozemek je přístupný po zpevněné/asfaltové komunikaci v nově vznikající ulici v klidné části obce nad Archeoskanzenem. Pozemek je možné změnou územního plánu převést na stavební, dosud je veden mimo zástavbové území, v blízkosti již však probíhá výstavba. Atraktivní vyhledávaná lokalita. Vhodné i jako investice. Ceny pozemků v této lokalitě prudce stoupají. Více informací v RK.

Cena: 2100000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re17/po525
Velikost pozemku: 2000
Terén: mírně svažitý
 
Další informace:
Uliční šíře: 30

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist