Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Rezervace! Pronájem bytové bytu 1+kk Staré Město u Uherského Hradiště.

PENB G. Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v rodinném domě ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Obytná plocha činí 45m2. Jednotka je vybavena novou kuchyňskou linkou se spotřebiči-sklokeramická varná deska, multifunkční elektrická trouba DG. Sociální zařízení, zděná koupelna. Podlahy dřevěné parkety+dlažba. Topení plynové-vlastní. Nájemné činí 4500Kč. K nájemnému je třeba připočítat 3000Kč zálohu na energie (inkaso). Bytová jednotka leží ve 2 NP. Parkování před domem. Centrum města Uherské Hradiště se nachází cca 1km od domu. Uvolnění ihned. Bližší informace v RK.

Cena: 7500Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re17/bt866
Obytný prostor: 45
Dispozice: 1+1
Patro: NP 2/2
Vlastnictví: osobní
Typ nemovitosti: rodinný dům
Zahrada: po dohodě s vlatníky možno občas užívat část zahrady (ohniště, atd.)
Druh budovy: cihlová
Dostupnost: výborná
IS: všechny
Uvolnění: ihned
 
Další informace:
Parkování na pozemku: před domem
Topení: plynové
Sklep: ano

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist