menu

Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej komerční objekt Ranč Osvětimany, okr. Uherské Hradiště

PENB G. Nabízíme k prodeji zavedený sportovně - rekreační areál ležící v malebné oblasti přírodního parku Chřiby u obce Osvětimany v okresu Uherské Hradiště. Součástí areálu je novostavba rodinného domu 6+2kk. Celková výměra areálu činí 13050 m2. V areálu kempu se nachází celkem 28 chatek s ubytovací kapacitou 120 lůžek. Jedna chatka pojme 4-5 lůžek. V případě nárazových akcí je areál schopen pojmout až 1000 návštěvníků. Centrální sociální zařízení, sprchy dle norem. Součástí areálu je restaurace s barem a sálem pro 120 osob a přiléhající provozní budovy a sklady, velkokapacitní kuchyně, venkovní posezení, 2 ohniště, 2 antuková hřiště, travnaté hřiště na minifotbal, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb. Na pozemku se nachází vlastní zdroj vody 5 studen s pitnou vodou, hygienicky testováno. Parkoviště s kapacitou 70 parkovacích míst. Trafostanice 280-300kw. Odpad sveden do septiku. Rekonstrukce proběhla v roce 2004 - 2008.Všechny chatky jsou zateplené, nové soc. zařízení, dlažby, obklady, elektřina, nová střecha u restaurace, zateplení. V areálu jsou volné stavební plochy pro dobudování dalších ubytovacích kapacit. Celý areál je oplocen. Rodinný dům, novostavba 6+2kk nacházející se na pozemku areálu byl zkolaudován v roce 2013. Dům má dvě nadzemní podlaží,je vybaven nábytkem a elektrospotřebiči a je podsklepen (sklepní prostory užívány jako sklady, možno přebudovat na apartmány). Vhodný k trvalému bydlení nebo VIP pronájmu. Zastavěná plocha 100 m2, užitná plocha 200 m2. Vlastní zdroj vody studna s pitnou vodou. Odpad je sveden do septiku 240 m3. Elektřina 380V. Kotel na elektřinu a kotel na tuhá paliva. Kemp Vlčák je velmi oblíbený a má zavedenou klientelu. Je celoročně využíván na tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce a večírky, svatby, oslavy a rodinné rekreace. V blízkém okolí se nachází lyžařský svah cca 500m, rybník cca 1 km (možno získání dotace 98% z EU fondů na vybudování rybníka, ploch pro karavany, stany, apod. na přilehlých pozemcích ve vlastnicví prodávajícího), přehrada cca 3,5 km, aquacentrum Uherské Hradiště cca 18 km, cyklostezky, atd. JEDINEČNÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST!! Bližší informace v RK.

Cena: Na vyžádání v RK

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re15/rd122
Typ nemovitosti: Energetický průkaz budovy není k dispozic...G
Velikost pozemku: 13050
Zastavěná plocha: 900
Druh budovy: dřevodomky, cihlová zástavba
Dostupnost: výborná
IS: zdroj vody, el., odpady, pevná tel. přípojka
Terén: mírně svažitý
Uvolnění: ihned
 
Další informace:
Počet bytových jednotek: 28chatek, 120lůžek+RD 6+2kk
Parkování na pozemku: ano, zpevněné+travnatá plocha
Elektřina: 230/400V
Topení: lokální tuhá paliva, elektrické
Teplá voda: ano
Studna: 5x
Sociální zařízení: ano
Kuchyňská linka: kuchyně přesahující kapacitu 120 hostů
Prostory mimo dům: sklady v centrální budově a pod rodinným domem (možno uprvit na apartmány)
Stávající stavby: 28chatek, restaurace, sklady, rodinný dům
Podsklepeno: RD podsklepen
Septik: ano
Jiné: Atraktivní podnikatelský komplex (součástí stavební parcely vhodné k rozšíření ubytovacích kapacit a jiné vybavenosti)

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2021 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji, Poučení spotřebitele, Systém vnitřních zásad AML