Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej byt v OV 3+1 Jalubí

Nabízíme k prodeji byt v OV o velikosti 3+1 v Jalubí. Součástí prodeje garáž a parkování až dvou vozů na pozemku. Obytná plocha bytu činí 72 m2 a byt leží ve 2 NP. Proběhla částečná rekonstrukce na domě: plastová okna, topení (dest.radiátory, kotel rozvody měď). Topení vlastní plynové. K bytu náleží sklep, šatna. Koupelna vyzděná, samostatná. V bytě satelit+internet. Podlahy parkety+PVC. Uvonění dohodou, ideálně 6/2013.

Cena: 1.560.000 Kč

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re13/bt802
Obytný prostor: 72 m2
Dispozice: 3+1
Patro: 2 NP
Vlastnictví: osobní
Charakter bytu: původní stav
Typ nemovitosti: byt
Styl: dům po částečné rekonstrukci: plastová okna, topení (dest.readiátory, koter rozvody měď)
Druh budovy: cihlová-70 léta
Uvolnění: dohodou, ideálně 6/2013
 
Další informace:
Parkování na pozemku: GARÁŽ a parkování až dvou vozů na pozemku
Topení: vlastní plynové
Sociální zařízení: samostatná koupelna-zděná
Kuchyňská linka: původní
Podlahy: parkety, PVC
Sporák: kombinovaný
Sklep: ano
TV: satelit+internet
Další zařízení bytu: šatna
Jiné: Energetický průkaz budovy není k dispozic...Gdům po částečné rekonstrukci: plastová okna, topení (dest.readiátory, koter rozvody měď)

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2018 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Pravidla pro nakládání s osobními údaji
TOPlist