Společnost ZORESTA, s.r.o. vyvíjí na realitním trhu EU svou podnikatelskou aktivitu v oblasti zprostředkování obchodu s realitami, zaměřenou na bydlení, nemovitosti komerční povahy, poradenskou a developerskou činnost. Naše činnost se opírá o aktuální znalost trhu nemovitostí, o odborné a právní vědomosti členů týmu, podložené certifikáty renomovaného školícího centra a týmu spolupracujících odborníků. Spolupracujeme se znalci z oboru nemovitostí, peněžními ústavy, advokátní kanceláří tak, abychom dosáhli kompletního servisu pro klienta a byla zároveň zajištěna bezpečnost smluvních stran při uskutečňování realitního obchodu.

Prodej RD 2x4+1 Kněžpole

PENB G. Nabízíme k prodeji dvougenerační-cihlový rodinný dům v Kněžpoli o velikosti 2x 4+1 se zámečnickou dílnou. Velikost pozemku 3 495 m2, zastavěná plocha domu 1 200 m2. V roce 2009 prošel dům částečnou rekonstrukcí (plastová okna v celém domě, oprava vnitřních omítek, malba, nové plovoucí podlahy, v 1 NP. nové radiátory). Dům napojen na elektřinu 220/380 V, vlastní studnu (přípojka na obecní vodovod před domem), kanalizaci. Topení plynové, ve 2 NP krbová kamna. Ke každé bytové jednotce náleží samostatné sociální zařízení, velká komora. Ve dvoře se nachází zděná, patrová zámečnická dílna-vybavená (možný odkup strojů), jejíž součástí je sociální zařízení, šatny, kancelář. Horní patro dílny je možné využít jako sklad nebo pro lehkou výrobu. V zadní části dvoru leží hospodářské stavení, garáž. Následuje velká zahrada s ovocnými stromy, skleníkem, rybníkem a sklepy. Nad sklepy je místnost, která se dá využívat jako zázemí pro grilování, rodinné oslavy. V obci veškerá občanská vybavenost: základní škola, mateřská škola, lékař, obchody, kulturní zařízení, sportovní vyžití, autobusová doprava.

Cena: 3.500.000

Kontakt na makléře: +420 731 465 659

Fotografie:

Základní informace:
Číslo zakázky: re12/rd132
Dispozice: 2x4+kk
Typ nemovitosti: rodinný dům
Velikost pozemku: 3 495 m2
Zastavěná plocha: 1 242 m2
Druh budovy: zděná
Uvolnění: dle dohody
 
Další informace:
Počet obytných místností: 8
Počet bytových jednotek: 2
Parkování na pozemku: ano
Elektřina: 220/380 V
Plyn: ano
Topení: plynové
Teplá voda: 2x elektrický bojler
Studna: ano
Sociální zařízení: 2x WC a 2x koupelna
Střecha: sedlová
Prostory mimo dům: prádelna, zámečnická dílna, sklady, letní domek v zahradě
Garáž v domě: ano
Garáž mimo dům: ano
Podsklepeno: část
Městský/obecní vodovod: přípojka před domem
Městská/obecní kanalizace: ano
Jiné: rekonstrukce v roce 1998 a v roce 2009

Poslat tuto nabídku emailem | Vytisknout tuto nabídku

 

ZORESTA, s.r.o. - Realitní kancelář Uheské Hradiště, Byty Uherské Hradiště, Reality Uherské Hradiště, Byty Zlín, Reality Zlín

© Copyright 2004-2016 ZORESTA, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
TOPlist